Super Saturdays (Voorjaarscompetitie 2024)

De Super Saturdays, waarop de landelijke teams thuis spelen, zijn in het voorjaar 2024 op de volgende data: 3 februari, 9 maart, 16 maart, 6 april en 13 april

SVE neemt deel aan de voorjaarscompetitie 2024 met 25 teams: 1 vrouwenteam, 12 teams in de reguliere competitie, 9 in de duo-competitie en 3 jeugdteams.

Teamindeling voorjaarscompetitie 2024:

Landelijk – Vrouwen

SVE 1 (1e divisie, zaterdag) Melanie van Berkum, Anouk Beniest, Christel Petiet, Laura Daatzelaar, Loes Doornbos, Renske de Wijs, Irene Aangeenbrug

Landelijk

SVE 1 (2e divisie, zaterdag)
 Hans den Blanken, Rogier Kessel, John van Spengen, Quinten van Dissel, Jelle Goossens, Sam Groenenwoud, Wai-Jor Woe

SVE 2 (2e divisie, zaterdag) 
Simone Broersen, Jan Mulder, Robin Luijer, Patrick Visser, Sean Bakker

SVE 3 (3e divisie, zaterdag) 
Thomas van Vessem, Rens Boer, Anouk van den Boom, Kasper Marinus, Dior Beerens, William Marinissen (reserve)

Afdelingscompetitie regulier

SVE 4 (Hoofdklasse, vrijdag)
 Robbert Bod, Peter Marijn, Ole Baek, Ruben van den Hoven, Ron van de Maarel, Christiaan Witteveen

SVE 5 (Hoofdklasse, vrijdag) 
Mike Jung, Tim Becx, Ferdinand Tischer, Laurens van den Brink, Jan Bogner

SVE 6 (1e klasse, vrijdag) 
Niels Durenkamp, Wouter Bloksma, Jan Bruins, Ferry de Hoogen, Michiel Westerveld

SVE 7 (3e klasse, vrijdag)
 Folkert Schuurman, Yikang Wang, Jan Braat, Bert van Ginneken, Job Luk, Prashant Bhushan

SVE 8 (3e klasse, vrijdag)
 Paul Sandeep, Jan Tabak, Arnold de Groot, Shatwik Chaudhary, Shekhar Despande

SVE 9 (4e klasse, vrijdag)
 Eddie Loffeld, Paulien Peet, Henk Krajenbrink, Freerk Veldkamp, Cas van Trier, Robert Klumpenaar

SVE 10 (5e klasse, vrijdag)
 Hilde Koelmans, Iyad Aljarod, Ruben Klein, Julien Moorrees, Cem Turker, Tak Shun Kwok

SVE 11 (5e klasse, dinsdag)
 Jos van der Veen, Nico Plomp, Ton Kennis

SVE 12 (5e klasse, vrijdag)
 Lucas Lute, Frank Meppelink, Merijn van Baardewijk, Gijsbert ten Heuvel, Laurens Uilenbroek

Afdelingscompetitie Duo

SVE 1 (2e klasse, dinsdag)
 Folkert Schuurman, Marcel de Jong, Jan Braat, Eduard Belitser, Peter Miedema

SVE 2 (2e klasse, vrijdag) Riccardo Bellana, Benjamin Abdollahi, Prashant Bhusan, Eddie Loffeld

SVE 3 (3e klasse, vrijdag) 
Max Jonkers, Anouk Beniest, Sascha Kwakernaak, Laura Daatzelaar

SVE 4 (4e klasse, vrijdag) Jaemon Michel, Martin Jan Dijkstra, André Seegers, Johnny Hau

SVE 5 (5e klasse, dinsdag)
 Cem Turker, Sander Thoonen, Pieter Jeen de Boer, Nikilesh Shetty

SVE 6 (5e klasse, dinsdag) 
Klaudia Lazicka, Paul Willems, Richard Laan, Christiaan van Duijn

SVE 7 (6e klasse, vrijdag)
 Anne-Peet Hofland, Heleen de Boer, Kzyrsztof Lupinski, André den Hartog

SVE 8 (6e klasse, dinsdag) 
Phil Bos, Jacqueline van den Berg-de Koster, Alex Buijs, Muchlisin Muchlisin

SVE 9 (6e klasse, dinsdag)
 Roel Pluijmen, Dieneke van Stuijvenberg, René Wolf, Tjepke Zijlstra

Afdelingscompetitie Jeugd

SVE 1 (1e klasse zaterag): Boris Ivankovic, Seppe van der Laan, Jouke Postema

SVE 2 (2e klasse zaterdag): Boris Jeuken, Lode de Jong, Karan Nair, Julian Petrov

SVE 3 (4e klasse zaterdag): Felix van Dort, Amir Khakimov, Muhilan Natarajan, Vishaal Singaravadivelu

Afdelingscompetitie

Informatie over de afdelingscompetitie is te vinden via NAS.

Jan BruinsTeamindeling competitie