Als alles goed gaat begint in september de najaarscompetitie weer. Hieronder de indeling van de SVE-teams:
Teamindeling landelijke competitie dames najaar 2021
SVE 1 1e divisie (zaterdagmiddag)
Irene Aangeenbrug
Berber Heerschop
Melanie van Berkum
Amber van Dorp
Loes Doornbos
Laura Daatzelaar
Lisette Schuurhof
SVE 2 2e divisie (zaterdagmiddag)
Yusra Almudhafar
Judith Stoef
Cynthia Lems
Louise Kos
Paulien Peet
Sascha Kwakernaak
Teamindeling landelijke competitie heren najaar 2021
SVE 1 1e divisie (zaterdagmiddag)
Rogier Kessel
John van Spengen
Quinten van Dissel
Ian de Graaf
SVE 2 3e divisie (zaterdagmiddag)
Robin Luijer
Simone Broersen
Remco Haring
Denis Dimitrov
Jan Mulder
SVE 3 3e divisie (vrijdagavond)
Sean Bakker
Jasper Graaff
Peter Marijn
Christiaan Witteveen
Wai Jor Woe
Ron van der Maarel (reservespeler voor landelijke competitie )
Teamindeling afdelingscompetitie regulier najaar 2021
SVE 4 Hoofdklasse (vrijdagavond)
Ole Baek
Robbert Bod
Rens Boer
Walter Daatzelaar
Ruben van de van Hoven
Thomas van Vessem
SVE 5 1e klasse (vrijdagavond)
Wouter Bloksma
Niels Durenkamp
Bert van Ginneken
Berber Heerschop
Ferry de Hoogen
Jan Bruins  (reserve)
SVE 6 1e klasse (vrijdagavond)
Abd Alhady Atwa
Eduard Belitser
Julius van Berkum
Peter Miedema
Morris Philippens
Pieter-Jan Tacken (reserve)
SVE 7 2e klasse (vrijdagavond)
Walter Akkermans
Tim Becx
Jan Braat
Michèl Lammers
Folkert Schuurman
SVE 8 2e klasse (vrijdagavond)
Melanie van Berkum
Laura Daatzelaar
Loes Doornbos
Amber van Dorp
Marco Lubbers
Michiel Westerveld
SVE 9 3e klasse (dinsdagavond)
Bart Elsen
Arnold de Groot
Job Luk
Sandeep Paul
Jan Tabak
SVE 10 4e klasse (dinsdagavond)
Charles van Doorn
Henk Krajenbrink
Paulien Peet
Vikram Sanker Sing
Freerk Veldkamp
Shimon Kamada
SVE 11 5e klasse (vrijdagavond)
Iyad Aljarod
Arjan Dijkstra
Julien Moorrees
Ricardo Westerbeek
SVE 12 6e klasse (dinsdagavond)
Ton Kennis
Nico Plomp
Jos van der Veen
Teams afdelingscompetitie DUO najaar 2021
SVE 1 1e klasse (vrijdagavond)
Edward Hulst
Marco Lubbers
Bernie Roelofs
Obbe Tuinenburg
SVE 2 1e klasse (vrijdagavond)
Wouter Dubois
Pim de Weijer
Michiel Westerveld
Jornt van der Wiel
SVE 3 2e klasse (dinsdagavond)
Abd Alhady Atwa
Jan Braat
Marcel de Jong
Folkert Schuurman
SVE 4 4e klasse (vrijdagavond)
Martin Jan Dijkstra
Andre Seegers
Yorick van Teeseling
SVE 5 4e klasse (vrijdagavond)
Sascha Kwakernaak
Mark de Ruijter
Angelique van Sluijs
SVE 8 5e klasse (vrijdagavond)
Clemens Aarendonk
Wim van Elteren
SVE 7 6e klasse (vrijdagavond)
Jur Van Berkum
Ilker Birbil
Peter Hofland
SVE 8 6e klasse (dinsdagavond)
Jacqueline van den Berg-Koster
Phil Bos
Pablo Ortega
Nikilesh Shetty
Teamindeling jeugdcompetitie najaar 2021
SVE 1 landelijk B
Julius van Berkum
Poyraz Birbil
Kai Lamers
Hoseen Atwa
Kasper Marinus (reserve)
Ellin Nootebos  (reserve)
SVE 2 4e klasse
Reza Bulter
Gerald van Woerkom
Ties Hensel
SVE 3 4e klasse
Nikki Ubaghs
Seppe van der Laan
Jouke Postema

 

Jan BruinsNajaarscompetitie 2021