Teamindeling najaarscompetitie 2020

Landelijke teams mannen inclusief rating per 1/9/2020:

SVE 1 / 1e divisie

Wouter van der Mark (2048)

Jelle Goossens (2030)

John van Spengen (2014)

Quinten van Dissel (1945)

Rogier Kessel (1903)

 

SVE 2 / 3e divisie

Jan Mulder (1806)

William Marinissen (1799)

Rob Seldenrijk (1797)

Ron van der Maarel (1757)

 

SVE 3 / 3e divisie

Robin Luijer (1738)

Wai Jor Woe (1722)

Simone Broersen (1678)

Remco Haring (1678)

Denis Dimitrov (1669)

 

Landelijke teams vrouwen inclusief rating per 1/9/2020:

SVE 1 / 1e divisie

Berber Heerschop (1423)

Amber van Dorp (1325)

Loes Doornbos (1288)

Irene Aangeenbrug (1277)

Willemien Kasteleyn (1270)

Melanie van Berkum (1190)

 

SVE 2 / 2e divisie

Yusra Almudhafar (985)

Paulien Peet (980)

Judith Stoef (954)

Cynthia Lems (923)

Tessa Fischer (897)

Louise Kos

Nikol Gergova

Ozden Boonzaaijer

 

Landelijke teams jeugd inclusief rating per 1/9/2020:

SVE 1 / Landelijk B

Kasper Marinus (1446)

Julius van Berkum (1292)

Kai Lamers (1142)

Poyraz Birbil (854)

 

Programma en uitslagen van de landelijke competitie zijn te vinden via:

https://www.nttb.nl/coronadossier/toernooien/competitie/landelijke-competitie-via-nas/

Programma en Super Saturdays
Vanwege corona vinden het komend seizoen geen feestelijke Super Saturdays plaats, maar het is natuurlijk wel mogelijk om onze landelijke teams aan te komen moedigen bij thuiswedstrijden. Het eerste heren- en het eerste damesteam komen uit in de 1e divisie, de een na hoogste klasse van Nederland!
Noteer dus alvast de data van de thuiswedstrijden in de agenda: 19 september, 3 oktober, 10 oktober, 31 oktober en 28 november. De wedstrijden beginnen om 16:00 uur.

 

 

Afdelingscompetitie

De indelingen en uitslagen van de afdelingscompetitie zijn te vinden via: https://midden.nttb.nl/competitie/competitie-via-nas/

SVE 4, 5 en 6 komen uit in de hoofdklasse; SVE 7 en 8 in de 1e klasse; SVE 9 speelt in de 3e klasse en SVE 10 en 11 in de vierde klasse; SVE 12 komt uit in de 5e klasse en SVE 13 in de 6e klasse.

Verder komen er 10 teams uit in de duo-competitie: SVE 1 in de hoofdklasse, SVE 2 en 3 in de 1e klasse, SVE 4 in de 2e klasse, SVE 5 en 6 in de 3e klasse, SVE 7 en 8 in de 4e klasse en SVE 9 en 10 in de 6e klasse.

Verder spelen 3 jeugdteams in de afdelingscompetitie: SVE 2 in de 4e klasse, SVE 3 in de 5e klasse en SVE 4 in de 6e klasse.

Jan BruinsNajaarscompetitie 2020