Voorjaarscompetitie 2022

Deel dit artikel

In Nieuws, geschreven door Jan BruinsLaat een reactie achter

 

Het is nog niet duidelijk wanneer de voorjaarscompetitie 2022 van start gaat. De teamindeling is inmiddels wel bekend, evenals de poule-indeling van de senioren (zie onder de teamindeling):

 

Landelijk Heren:

SVE 1 (2e divisie)

Tali Cohen, Quinten van Dissel, Rogier Kessel, Wouter van der Mark, John van Spengen

SVE 2 (2e divisie)

Simone Broersen, Denis Dimitrov, Remco Haring, Robin Luijer, Jan Mulder

SVE 3 (3e divisie, vrijdagavond)

Sean Bakker, Jasper Graaff, Peter Marijn, Christiaan Witteveen, Wai Jor Woe

 

Landelijk Dames:

SVE 1 (1e divisie)

Irene Aangeenbrug, Melanie van Berkum, Laura Daatzelaar, Loes Doornbos, Renske de Wijs

SVE 2 (2e divisie)

Yusra Almudhafar, Anouk Beniest, Boukje Bontenbal, Renee IJsebaert, Hilde Koelmans, Cynthia Lems, Judith Stoef

 

Afdelingscompetitie:

SVE 4 (Hoofdklasse)

Ole Baek, Robbert Bod, Rens Boer, Walter Daatzelaar, Ruben van den Hoven, Thomas van Vessem

SVE 5 (1e klasse)

Wouter Bloksma, Tim Becx, Laurens van den Brink, Niels Durenkamp, Ferry de Hoogen, Jan Bruins

SVE 6 (2e klasse)

Abd Alhady Atwa, Eduard Belitser, Mike Jung, Peter Miedema, Marco Lubbers, Michiel Westerveld

SVE 7 (2e klasse)

Walter Akkermans, Jan Braat, Bert van Ginneken, Michèl Lammers, Folkert Schuurman

SVE 8 (3e klasse)

Bart Elsen, Arnold de Groot, Sandeep Paul, Jan Tabak

SVE 9 (4e klasse dinsdagavond)

Henk Krajenbrink, Jaemon Michel, Paulien Peet, Freerk Veldkamp, Vikram Sanker Sing, Shimon Kamada

SVE 10 (5e klasse dinsdagavond)

Ton Kennis, Nico Plomp, Jos van der Veen

SVE 11 (6e klasse)

Iyad Aljarod, Arjan Dijkstra, Julien Moorrees, Ricardo Westerbeek

SVE 12 (6e klasse dinsdagavond)

Benjamin Abdollahi, Riccardo Bellana, João Vedana, Hilde Koelmans

 

Duo competitie:

SVE 1 (1e klasse)

Marco Lubbers, Edward Hulst, Bernie Roelofs, Obbe Tuinenburg

SVE 2 (1e klasse)

Wouter Dubois, Pim de Weijer, Jornt van der Wiel, Michiel Westerveld

SVE 3 (2e klasse dinsdagavond)

Jan Braat, Marcel de Jong, Folkert Schuurman, Abd Alhady Atwa

SVE 4 (4e klasse)

Martin Jan Dijkstra, Andre Seegers

SVE 5 (4e klasse)

Angelique van Sluijs, Mark de Ruijter

SVE 6 (4e klasse)

Anouk Beniest, Max Jonkers, Sascha Kwakernaak

SVE 7 (4e klasse)

Clemens Aarendonk, Wim van Elteren

SVE 8 (6e klasse)

Jur Van Berkum, Iiker Birbil, Peter Hofland

SVE 9 (6e klasse dinsdagavond)

Jacqueline van den Berg-Koster, Phil Bos, Pablo Ortega, Nikilesh Shetty

 

Jeugd:

SVE 1 (4e klasse)

Reza Bulter, Ties Hensel, Gerald van Woerkom

SVE 2 (4e klasse)

Seppe van der Laan, Jouke Postema, Nikki Ubaghs

 

Indeling landelijke competitie:

https://www.nttb.nl/competitie/landelijke-competitie-via-nas/

Indeling trio-competitie:

https://documentcloud.adobe.com/link/review?uri=urn%3Aaaid%3Ascds%3AUS%3Acbe57a57-515c-4d80-add9-85f9a9a398a6#pageNum=1

Indeling duo-competite:

https://documentcloud.adobe.com/link/review?uri=urn:aaid:scds:US:36fb6aed-cdb0-41cc-9572-af25ea09d56e#pageNum=1

Jan Bruins

Voorjaarscompetitie 2022
Jan BruinsVoorjaarscompetitie 2022

Laat een reactie achter